Announcement
Collapse
No announcement yet.
Toyota Hilux 2002 Arctic Trucks
Collapse
X
-
Ser ut som du bør bruke mer såpevann når du drar over. Jeg brukte ikke nok såpevann når jeg tok mine, og de er fulle av riper, fordi jeg var litt for gnien på vannet.
Leave a comment:
-
Som nevnt tidligere, Sunguard sin film. Har selv denne på min bil, og er meget fornøyd.
Om du får det bra til, må du kutt svært nøye rundt ruta. Ca 2-3mm innfor ruta's kant. Og et lite juksetriks for og forsegle filmen på ruta, bruk blank negelakk rundt for og lime den.
Leave a comment:
-
Vet ikke hva den jeg kjøpte heter, kjøpte den på biltema... sikkert ikke noe bra... men uansett så prøvde jeg idag. Men fikk det ikke fint... Skal be en kompis om hjelp, han har gjort det noen ganger...


Fikk ikke ut alle stripene. Men nå vet jeg jo egentlig ikke hvordan man skal gjøre det da...


Leave a comment:
-
Sunguard sin er veldig bra.
Filmen til f.eks. Bilxtra går greit om du ikke skal bruke vinduene..
Leave a comment:
-
et tips er å bruke solfilm som de proffe har. mye lettere å få boblene ut og blir ikke så lett "kant" om du sku være uheldig.
Leave a comment:
-
Det var da voldsomt! Fikk forventnigspress på meg nå... hehe
Har fått bilen på plass nå... Fikk ut baksiderutene i kveld... skal prøve meg på å sote de i morgon (har aldri gjort det før)


Ble litt trangt med så stor bil...

Har ca 10-20cm klaring... (flaks)

Måtte brenne noe material for å få plass til bilen...


Leave a comment:
-
Nei dessverre. Har vert sjuk siste tida. Men i går og i dag har jeg ryddet naustet slik at jeg kan sette inn bilen. Blir vell gjort litt mer nå når jeg får holde på inne i varmen... Er jo ikke så veldig mye som gjennstår før jeg har lyd i bilen... Skal oppdatere med bilder etterhvert som noe skjer....Originally posted by KimVolle View Postnoke fram gong her?
Leave a comment:
-
Har ikke vert så mye fremgang i projektet i det siste. Har gått med endel til til lek og moro i snøen. Men nå er det et nytt år og det er vell på tilde å starte opp igjen.
Har i dag bestilt meg nye dekk til bilen 33-12,5-15 BFgoodrich ALL tarrain, og de får jeg i morgen.
Skal fortsette på kassa, der jeg skal lage pynte deksel rundt. Kommer vell i gang iløpet av uka.
Leave a comment:
Leave a comment: