Du kan jo lage en custom hatthylle av MDF og skru forsterkerne opp ned på den om du vil ha de utav synet. Eller så kan du ha de oppå.
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Trenger inspirasjon/tips mtp plassering av 3 forsterkere. (Bilder?!).
Collapse
X
-
Runar E. Olsen ~ Moderator
Kia Cee'd SW 2011 - Blir snart SQ prosjekt.
http://www.signaturebar.com/uploads/images/67311.gif
-
skal du ha det skikkelig gjort så tipper jeg det koster såpass mye at det ikke er verdt det. vertfall ikke i en gammel bil. det må da vere mer morro å finne ut av det selv og bygge noe du selv kan vere stolt/fornøyd med? e trossalt det som er morro med bilstereo syns jeg.Originally posted by kongkebab View PostJa det gjør det nok... Men snakker vi liksom, 3-5k eller 10-15k?
Last edited by pgoutlaw; 30-04-2010, 02:15.
Comment
-
Jeg har bedre ting å ta meg til enn å sitte med huet nedi bagasjerommet med skrutrekker, hammer og sag. Bilstereo kjøper jeg fordi jeg liker god lyd... Hadde jeg villet snekre og bygge noe, så hadde jeg kjøpt et gjør-det-selv-fuglehus, eller noe i den duren.
Når prisen for å få satt bort jobben er såpass lav, så ser jeg ikke poenget i å løfte en eneste finger selv.
...spesiellt siden jeg ikke trenger en bilstereoinstallasjon jeg har mekket selv for å ha noe å være stolt av, eller higer etter "respekt" blandt andre "snekkere".
Comment
-
Med andre ord, du er ikke en entusiast.Runar E. Olsen ~ Moderator
Kia Cee'd SW 2011 - Blir snart SQ prosjekt.
http://www.signaturebar.com/uploads/images/67311.gif
Comment
-
Det er jo en virkelig smart ting å si, kundegruppen til installbay, autod og alle andre som lager installasjoner til folk er IKKE entusiaster med andre ord? F.eks han som postet bilder av anlegget sitt over her? Ikke alle som har behov fpr å finne opp kruttet på nytt bare for at de vil ha både god lyd i bilen og en installasjon som ser lekker ut.Originally posted by GENEXXA View PostMed andre ord, du er ikke en entusiast.[URL="http://www.facebook.com/OttesenDesign"]http://www.facebook.com/OttesenDesign[/URL]
Comment
-
Å si at man ikke er entusist fordi man ikke bygger alt av kasser, deksling osv selv er jo like dumt som og si at man ikke er entusiast fordi man ikke bygger elementer, spiller osv selv...Spiller: Pioneer p6600DVD
Frontsett: Seas Lotus Performance
Sub:Morel Elate Sw10
Comment
-
jeg kunne sikkert ha bygget selv jeg,men tviler på at jeg hadde fått samme finishen,og når man har komponenter til nesten en 6 sifret sum,så ville jeg være sikker på at det ville spille bra,ellers så kunne jeg like gjerne ha handlet alt på biltema.
synes da ikke 2800kr + 500kr i materiell er så dyrt.
skal jeg bygge det om igjen,så kommer jeg til og sette det bort igjenvolvo s60
vw golf 4 gti,girkassedritt*solgt
Member of VW Audi Club Norwegen
Comment

Comment