Hvis noen er interessert i AS200.4 ser jeg helst at de tar kontakt snarest. Av praktiske årsaker er det lettere å få solgt/overlevert forsterkeren idag, det vil si før kl 23:59.
Math Problem: A smalltown girl boards a train leaving South Detroit at midnight. If she doesn't stop believing, how long is her Journey?
Er det noe fordeler ved USA versjonen av 80-prs? Synes 2500 var en litt stiv pris ettersom den selges blant annet for rundt 2700 nypris hos dynabel. Ingen tvil om at det er mye spiller for penga men burde ikke prisen ligge på rundt 1500 et sted. Ikke det at jeg skal kjøpe eller ødelegge for deg
Aner ikke, den kostet nesten 4k hos dynabel da jeg kjøpte den.
Kom med bud hvis du ikke er enig med prisen.
Som sagt så er jeg ikke interessert i spilleren, har ikke behov for den. Stemmer nok det at den kostet 4000 kr ny før ja. Var kun for å hjelpe deg og eventuelle kjøpere. Du vil selge den og kjøpere vil kjøpe den for en "riktig" pris, og meningen min er at 2500 er for stivt da for kun 200 kr mer får en splitter ny, ubrukt spiller fra en autorisert forhandler.
Comment