hei er det noen som har vært borti merket Marriola Tropic 3550 4 kanaler forsterker?
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Marriola Tropic 3550
Collapse
X
-
Hei, kan veldig lite når det kommer til alt dette med høyttalere i bil og sånt. Så lurer på om det er noen som har tid til å hjelpe meg med å sette sammen en helt grei "build" til min bil. Kjører en Saab 9-3 2005mod. Ønsker ikke noe skikkelig dyrt prosjekt men som gir bra lyd for pengene.
Comment
-
Har ikke satt en grense på hvor mye jeg skal bruke men tenker på at jeg kommer til å gjøre litt å litt. Er i Forsvaret akkurat nå så har ikke så mye penger å rutte med hele tiden. Men tenker å bytte ut alle høyttalerne i bilen(har 3 dashen, 1 på hver frontdør og 2 i hattehyllen). Tenker også på subwoofer i bagasjerommet, men tenker å ha to nokså små siden jeg har to avhuk jeg vil plassere dem i slik de ikke tar så mye plass.Originally posted by Lefse View PostHvilken budsjettgrense er det snakk om? Vil du ha sobwoofer, eller bare frontsett og forsterker? Ny spiller eller koble opp mot original spiller?
Comment
-
Selv er jeg fan av Hertz høyttalere og forsterkere, har hatt bare gode erfaringer med det merket til nå. Det er ikke det billigste merket, men de lager bra saker etter min erfaring. Dieci serien til Hertz er rimelig og gir mye for pengene, ellers kan du jo gå hakket opp til Energy som er mellomserien.
Comment
Comment