Veldig liten men er den bra til å drive en 10" sub i kasse ? har ikke mye plass så den er jo perfekt sånn sett.
Noen som har testet denne forsterkeren ? : Rockford Fosgate PBR300X1
Collapse
X
-
Tags: None
-
Så jo intressant ut men trenger dette som er på Rockford Fosgate forsterkeren = " Denne forsterkeren har også auto ON/OFF uten styre strøm. Kommer det signal på linjeinngangen slår forsterkeren seg på. Dette er perfekt for OEM systemer."
Prøvd å lese litt om dette på den Massive Audio N2 forsterkeren men fant ikke noe.
Comment
-
Nei, tror ikke det er noen auto on/off på MA forsterkerene. Men det er vel nok av kabler som du kan koble deg inn på for styrestrøm? ( tenning, sigarett-tenner, baklys, kjørelys etc )Originally posted by Barkebille View PostSå jo intressant ut men trenger dette som er på Rockford Fosgate forsterkeren = " Denne forsterkeren har også auto ON/OFF uten styre strøm. Kommer det signal på linjeinngangen slår forsterkeren seg på. Dette er perfekt for OEM systemer."
Prøvd å lese litt om dette på den Massive Audio N2 forsterkeren men fant ikke noe.
Edit:
Den har heller ikke noe highlevel input. Er dette noe du også kanskje er avhengig av?
Comment
-
Trenger high level også ja. Lettere med signal gjennom signalkabel.Originally posted by trustno1 View PostNei, tror ikke det er noen auto on/off på MA forsterkerene. Men det er vel nok av kabler som du kan koble deg inn på for styrestrøm? ( tenning, sigarett-tenner, baklys, kjørelys etc )
Edit:
Den har heller ikke noe highlevel input. Er dette noe du også kanskje er avhengig av?
Comment
-
Nja , har 4 kanalers forsterker under setet. Kan bare splitte signalet derfra og behøver bare strømledning i tilegg til signal. Greit nok det vil jeg tro.
Comment
-
Mvh
Pål Andréas Bryng
Bilstereosenteret.no
Vi forhandler bl.a.:
Pioneer - Focal - Rockford Fosgate - Cadence - Ground Zero - Tsunami -
Alpine - InstallBay - Brax - Helix - Silent Coat - dynaBel - Clarion - MTX
Følg oss på Facebook
Gjør en trygg handel hos oss. Sjekk vår feedback-side!
Vi gjør det vi kan for å levere det Du ønsker deg, til en hyggelig pris!
Comment
-
Originally posted by Bilstereosenteret.no View Postsjekk Pioneers GM-D serie. knallgode forsterkere til lite penger
http://www.bilstereosenteret.no/sear...s=gm-d&x=0&y=0
Takk for tips. Skal se hva jeg har plass til men mulig den blir for stor. Får bygge kasse først så får vi se.
Comment
Comment